BULBTEK X8 Gjithçka në Një Llambë AUTO LED me madhësi halogjene H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 9007 H13 Fener LED

Përshkrim i shkurtër:

Ne po prodhojmë BULBTEK X8 Të gjitha në një llambë AUTO LED me madhësi halogjene H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 9007 H13 Fener LED.

Ne kemi qenë të specializuar në dritat automatike LED, llamba LED të makinës për vite me rradhë.

Mirë se vini OEM dhe ODM.

Modelet e disponueshme: H1, H4, H7, H8/H9/H11/H16(JP), 9005, 9006, 9012, 5202, 880, 881, PXS24, PSX26, P13, 9004, 9007, H13

Tensioni: DC 9-30 V

Fuqia: 20W/start, 12W/qëndrueshme

Lumen: 2000LM/start, 1000LM/stabil

MOQ: 10 grupe/çifte

 


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Detajet e produktit

  Feneri LED X8 1:1të integruarahDizajni alogjen:Madhësia halogjene 1:1, e përshtatshme për të gjitha automjetet, plug & play;PCB bakri me dy anë ultra të hollë 1,2 mm;Shofer i integruar, itrup i integruar prej alumini i derdhur;Përshtatës i integruar prej alumini: H4, H8/H9/H11/H16(JP), 9005, 9006;Përshtatës plastik kundër temperaturës së lartë: H1, H7.

  Moduli LED 1860:Madhësia e ngjashme si filamenti halogjen, modeli standard i ndriçimit;Moduli LED 1860 i personalizuar me cilësi të lartë: 15W/pc, 120lm/W, 1150lm/pc.

  Fuqi e lartë dhe lumen dhe LUX:Fuqia e lartë: 20 W/start;Lumen i lartë: 2000lm/start;LUX i lartë: 3 herë se halogjeni.

  Modeli i mirë i ndriçimit:fokus i mirë;Linjë e mirë prerjeje për rrezet e ulëta;Modeli i gjerë dhe i qetë i ndriçimit.

  Sistemi efikas i përcjelljes dhe shpërndarjes së nxehtësisë:PCB bakri me dy anë për përcjellje më të mirë të nxehtësisë se alumini;Trup i integruar prej alumini për përcjelljen më të mirë të nxehtësisë nga trupi i sipërm në trupin e poshtëm;Përshtatës i integruar prej alumini (H4,H8/H9/H11/H16(JP),9005,9006) për përcjelljen më të mirë të nxehtësisë dhe zonë më të madhe të ftohjes për shpërndarjen e nxehtësisë;Vrima unike ftohëse e X8-H4 për shpërndarje më të mirë të nxehtësisë.

  Përshtatës inteligjent i rregullueshëm 360°:H1, H1C, H7, 5202, PSX24, 9004, 9007 janë të rregullueshme 360°;H13 është i rregullueshëm 45°;H4, H11, 9005, 9006, 9012, H3, 880, 881, P13, PSX26 nuk janë të rregullueshme

  Shofer i integruar:Tensioni i hyrjes: DC 9-30V;CANBUS i integruar: zgjidhja e shumicës së problemeve të kanbusit;Kontrolli inteligjent i temperaturës IC i integruar: rryma do të bjerë gradualisht kur kontrolli inteligjent i temperaturës;IC (baza e integruar) arrin 120°C;Jo-polariteti;Asnjë ndërhyrje elektromagnetike.

  Baza/Dimensioni i vogël:H1: diametri Φ37mm, lartësia 38.4mm;H4: diametri Φ23mm, lartësia 16.4mm;H7: diametri Φ30mm, lartësia 36.2mm;H11: diametri Φ26.5mm, lartësia 28.2mm;9005, 9006: diametri Φ26.5mm, lartësia 28.3mm;

  Paketa:Kuti e butë: 125*53*115mm, 2pc/set;Kuti kartoni: 52*44*35 cm, 80 komplete/karton;E personalizuar pranohet.

  Mirë se vini OEM dhe ODM për të gjithë BT-AUTO LED Headlight Bulb.

  https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/ https://www.bulbtek.com/x8-all-in-one-halogen-size-led-headlight-bulb-product/


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme