Drita automatike e ventilatorit BULBTEK XD35 35W D1 D2 D3 D4 D5 D8 6000K 6500K Llambë e dritave LED të makinës CANBUS

Përshkrim i shkurtër:

Ne prodhojmë BULBTEK XD35 Fan Auto Dritë 35W D1 D2 D3 D4 D5 D8 6000K 6500K CANBUS Llambë LED e Fenerit të Makinës.

Ne kemi qenë të specializuar në auto LED hadlight, makinë LED llambë për vite me rradhë.

Mirë se vini OEM dhe ODM, mirëpresim partnerë ekskluzivë.

Modelet e disponueshme: D1, D2, D3, D4, D5, D8.

Tensioni në hyrje: DC 400-25KV/d1,d2,d3,d4,d8;DC 9-16V/D5

Fuqia: 35W/D1,D2,D3,D4,D5;30 W/D8.

Lumen: 4300LM/D1,D2,D3,D4;3600LM/D5,D8.

MOQ: 10 grupe/çifte.


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Detajet e produktit

  Stabiliteti & Përputhshmëria & CANBUS: Stabilitet i lartë: thith mirë tensionin e menjëhershëm të daljes 25KV, rrymë AC 85V/45V, fuqi 35W e çakëllit origjinal HID;Përputhshmëria: përputhet me shumicën e modeleve të makinave;CANBUS brenda: CANBUS i fortë, pa paralajmërim gabimi.

  Llamba LED e fenerit XD35 në çakëll HID: çip LED i personalizuar CSP3570, madhësia dhe pozicioni i burimit të ndriçimit të njëjtë, modeli standard i ndriçimit.

  Fuqia e lartë & Lumen & LUX: Fuqia e lartë: 35W/D1,D2,D3,D4,D5;30W/D8;Lumen i lartë: 4300LM/D1,D2,D3,D4;3600LM/D5,D8;LUX i lartë: 3 herë se HID Xenon.

  Modeli i mirë i ndriçimit: rreze standarde e ulët dhe e lartë.3 herë më i ndritshëm se HID Xenon.

  Llamba e dritave LED XD35 lidh dhe luaj në çakëll HID.

  Sistemi efikas i përcjelljes dhe shpërndarjes së nxehtësisë: të gjitha në një dizajn, trup i integruar prej alumini;tifoz hidraulik i importuar, shpërndarje e fortë e nxehtësisë;tub ngrohje bakri, përçueshmëri e fortë e nxehtësisë;zonë e madhe e lavamanit të nxehtësisë.

  Plug & Play: Jo modifikim qarku, instalim jo shkatërrues;zëvendësoni drejtpërdrejt llambën origjinale të ksenonit HID.

  Mirë se vini OEM dhe ODM për të gjithë fenerët LED BT-AUTO.

  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com
  www.bulbtek.com


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme