За нас

BT-AUTO профил

https://www.bt-auto.com/about-us/

Гуангжу Bulletek Electronics Technology Co., Ltd. (добро познат како BT-AUTO) се наоѓа во Гуангжу, Кина.Ние сме професионално ангажирани во авто LED светилки за фарови со години.Ние обезбедуваме висококвалитетни приспособени (OEM и ODM) производи и услуги за клиентите.

BT-AUTO LED производите се стабилни со високи перформанси.Го прошируваме опсегот на производи за автоматско LED осветлување, за да ги задоволиме потребите на клиентите.

BT-AUTO е едношалтерска услуга, разновидноста на нашите производи може да одговори на повеќето барања на клиентите.Со нашиот искусен тим за продажба и услуги, ние сме во состојба да го реализираме нашето верување „Клиентот на прво место, услугата пред се“.

BT-AUTO со години е специјализирана за меѓународни пазари за автоосветлување.Имаме изградено постојани деловни односи со клиенти од многу земји и области, како што се Европа, Русија, Северна Америка, Јужна Америка, Југоисточна Азија и така натаму, и добивме добра репутација.Искрено ги поздравуваме ексклузивни партнери од целиот свет.

Квалитетот на BT-AUTO Lighting е секогаш супериорен.Ние спроведуваме строга контрола на квалитет во секоја постапка, како што се: тест за висока и ниска температура, тест за отпорност на топлина, тест за стареење, водоотпорен тест, тест отпорен на прашина, инстант тест на висок/низок напон итн.

Виталноста на BT-AUTO е иновацијата.Посветени сме на истражување и развој, постојано лансираме нови производи.

BT-AUTO, за да му се верува.

BT-AUTO LED предни светла Историја

BT-AUTO продукција

BT-AUTO сертификати

BT-AUTO изложба

BT-AUTO Дистрибуција

BT-AUTO тим

Ние сме млад и енергичен тим, професионален и искусен исто така.

Обезбедуваме услуги на највисоко ниво заедно со производи од висока класа за нашите клиенти.

Нашата виталност е иновацијата.Ние сме посветени на истражување и развој, постојано лансираме нови производи.

Нашето верување е „Клиентот на прво место, услугата пред се“.

BT-AUTO, за да ви се верува.