BULBTEK X9S Turbos LED Canbus Dekoder 20000 Lumen 360 Sistemi i Ndriçimit Automatik H4 H7 H11 9005 9006 9012 Feneri LED i automobilave të makinave

Përshkrim i shkurtër:

Ne prodhojmë BULBTEK X9S Turbos LED Canbus Dekoder 20000 Lumen 360 Sistemi i Ndriçimit Automatik H4 H7 H11 9005 9006 9012 Fenerët LED të automobilave të makinave.

Ne kemi qenë të specializuar në auto LED hadlight, makinë LED llambë për vite me rradhë.

Mirë se vini OEM dhe ODM, mirëpresim partnerë ekskluzivë.

Modelet e disponueshme: H4, H7, H8/H11/H16(JP), 9005, 9006, 9012.

Tensioni: DC 9-30 V

Fuqia: 42 W/start, 39.6W/stabil.

Lumen: 4100LM/start, 3700LM/stabil.

MOQ: 10 grupe/çifte.


Detajet e produktit

Feneri LED X9S aNë një dizajn:Çip i modulit LED i personalizuar 6640, madhësia e njëjtë me flamurin e halogjenit, çip i madh dhe i fuqishëm i modulit LED për model ndriçimi më të ndritshëm dhe më të gjerë;PCB bakri me dy anë, 1,5 mm super të hollë, duke siguruar model më të mirë ndriçimi;Ventilator hidraulik me cilësi të lartë;Unazë gome e rregullueshme me kënd rreze 360°;Përshtatës plastik rezistent ndaj nxehtësisë me cilësi të lartë;

Fuqi e lartë dhe lumen dhe LUX:Fuqia e lartë: 42 W;Lumen i lartë: 4100LM;LUX i lartë: 4000lx/5M, 6 herë se halogjeni.

Modeli i mirë i ndriçimit:PCB bakri me dy anë, 1,2 mm super të hollë, duke siguruar model më të mirë ndriçimi;Çipi i modulit LED i personalizuar 6640 ka të njëjtën madhësi si filamenti i halogjenit;Linja origjinale e prerjes 15° për rrezet e ulëta, pa shkëlqim;Më e gjerë dhe 6 herë më e ndritshme se halogjeni.

Llamba LED e Fenerit X9S është kryesisht për kompletin e dritave të reflektorit.

Përshtatës inteligjent i rregullueshëm 360°:360° i rregullueshëm: H4, H7: përshtatësi fiksohet me unaza të dyfishta gome, që rrotullohen lehtësisht në 360°;H11, 905, 9006, 9012: ka një vidë të kufizuar për përshtatësin e fiksimit dhe pozicionimit.

Drejtues kompakt:Tensioni i hyrjes: DC 9-30V;CANBUS i integruar: zgjidhja e shumicës së problemeve të kanbusit;IC i integruar i kontrollit inteligjent të temperaturës: rryma do të bjerë gradualisht kur IC inteligjente e kontrollit të temperaturës (baza e integruar) arrin 120°C;Asnjë ndërhyrje elektromagnetike.

Paketa:Kuti e butë: 193*133*63mm, 2pc/set;Kuti kartoni: 52*44*35 cm, 48 komplete/karton;E personalizuar pranohet.

Mirë se vini OEM dhe ODM për të gjithë fenerët LED BT-AUTO.

https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/
https://www.bulbtek.com/bulbtek-x9s-turbos-led-canbus-decoder-20000-lumen-360-auto-lighting-system-h4-h7-h11-9005-9006-9012-car-automotive- led-fener-produkt/


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme